„Ojciec prać? Prać!!!”

Potulny jak baranek konkubent zaradnej wdowy wypełnia jej rozkaz. „Jak prać to prać”! Wkracza na teren posesji i dawaj szarpać i popychać człowieka. Finalnie w Sądzie mimo dowodu czynu zarejestrowanego przez kamerę TVP okazuje się że Sąd nie widzi w tym nic złego-” jak prać to prać”. W dniu ogłoszenia wyroku  w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej nauczyciela zaradna wdowa rzuca się „Barankowi” na szyję krzycząc:  „wygrała sprawiedliwość „(oczywiście w  Sądzie w którym nadal pracuje swój człowiek-M). Przytula swojego partnera uzależniego od siebie finansowo jakby chciała po raz kolejny rzec : „zawód Dyrektor”. 

3 odpowiedzi na “„Ojciec prać? Prać!!!””

  1. Serio, współczuje całej tej historii. Fałszywe oskarżenia to jest jakaś masakra. Oby Państwo wywalczyli wysokie odszkodowanie, choć żadne pieniądze chyba nie wynagrodzą tego cierpienia i lat w zamknięciu. To jest chore i tyle. A tych „bezczelnie młodych zdolnych, bezczelnie zdolnych ” jest więcej. Choćby słynna Zuzanna M. z Białej Podlaskiej . Myślą, ze jak costam osiągneli, to wszystko im wolno. Galopujący narcyzm i makiawelizm. Jestem mocno zażenowana i przerażona tym, ze w PL funkcjonują „układy zamknięte” i ze tak łatwo jest człowieka wrobić, zniszczyć, pognębić. W „Sprawie dla Reportera” to wszystko zostało dobrze pokazane. Dobrze, ze Państwo to wszystko tu opisują. Życzę powodzenia, żeby w końcu się stała sprawiedliwość.

    1. Dziękuję za komentarz życzę zdrowia również w sferze psychicznej aby nigdy Panią nie dotknęło „zło” które potrafi zniszczyć życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *